EVE

Jesteśmy kontraktowym dostawcą zestawów głośnomówiących i akcesoriów elektronicznych dla TOYOTA MOTOR POLAND. Jesteśmy producentem akcesoriów elektronicznych dla branży motoryzacyjnej.

Nasza produkcja koncentruje się wokół systemów audio i zestawów głośnomówiących. Zestawy kompletujemy na bazie sprawdzonych rozwiązań renomowanych firm (NOKIA, PARROT, BURY), doposażając je w akcesoria służące do adaptacji funkcji zestawu dla wykorzystania w danym modelu samochodu. Nasze produkty umożliwiają bezkolizyjny montaż (bez konieczności ingerencji, cięcia okablowania w instalacji samochodu) urządzenia w danym modelu samochodu. Posiadamy również rozwiązania umożliwiające sterowanie zestawu z przycisków w kierownicy służących do sterowania radiem w samochodzie, jak również rozwiązania umożliwiające wykorzystanie głośników samochodowych do wyprowadzenia głosu rozmówcy.

Naszym najnowszym produktem dla motoryzacji jest samochodowy HOTSPOT WiFi umożliwiający korzystanie z bezprzewodowego internetu pasażerom samochodu.

Produkty dostępne w ofercie firmy:

  • Zestawy głośnomówiące dla samochodów TOYOTA;
  • Zestawy głośnomówiące dla samochodów TOYOTA  ze sterowaniem z przycisków systemu audio w kierownicy;
  • Zestawy głośnomówiące dla samochodów wyposażonych w złącza typu ISO;
  • Samochodowy HOTSPOT WiFi.

W przypadku zainteresowania produktami z rodziny elektroniki samochodowej prosimy o kontakt z:

Tomasz Traczyk – Kierownik produkcji
traczyk@eve.com.pl
tel. +48 22 783-51-12
fax +48 22 783-55-04