EVE

Projektowanie obwodów drukowanych
Opracowałeś schemat ideowy urządzenia i chciałbyś przenieść go na laminat jedno- bądź dwustronny? Nie masz doświadczenia i narzędzi do tworzenia projektów PCB? Chętnie pomożemy przenieść Twój projekt w format odpowiedni dla produkcji obwodów drukowanych. Chcesz wykonać tylko prototyp i zmontować go ręcznie? Powiedz nam o tym, a zoptymalizujemy projekt tak, aby montaż był możliwie jak najmniej kłopotliwy.

Wykonanie obwodów drukowanych
Wykonamy produkcję PCB obwodów jedno- i dwustronnych, zarówno na podstawie wykonanego przez nas projektu, jak również dostarczonej dokumentacji. Wykonujemy każdą produkcję obwodów bez względu na jej wielkość. Potrzebujesz wykonać kilka płytek ale każda z nich jest inna – wyślij do nas zapytanie, zawsze optymalizujemy koszty
poszczególnych zamówień, co sprawia, że nawet produkcja pojedynczych egzemplarzy może być atrakcyjna cenowo.

Montaż SMD i THT w różnych technologiach
Potrzebujesz zmontować podzespoły na swoim PCB? Oferujemy usługę montażu zarówno w technologii ołowiowej jak i bezołowiowej, montujemy elementy przewlekane i powierzchniowe. Do zmontowania masz pojedynczą płytkę? Wykonamy profesjonalny montaż również dla pojedynczych sztuk prototypowych, zawsze optymalizując czas i koszt realizacji zamówienia.

Podzespoły do montażu
Potrzebujesz podzespołów do montażu? Zwróć się do nas, podzespoły kupujemy hurtowo i może okazać się, że kupisz u nas wszystko co potrzebne dla Twojego prototypu w cenie znacznie bardziej atrakcyjnej niż detaliczna.

Inne usługi związane z elektroniką
Zbudowałeś i zmontowałeś prototyp, ale nie masz dostępu do programatora, nie masz możliwości i narzędzi do przetestowania swojego urządzenia? Zgłoś się do nas, ustalimy indywidualne warunki współpracy.

Jakość wykonywanych usług
Nie musisz martwić się o jakość oferowanych przez nas usług. Nasz zespół posiada bogate doświadczenie w branży elektronicznej, posiadamy Certyfikowany System Zarządzania Jakością wg ISO 9001 w zakresie projektowania i produkcji wyrobów elektronicznych i elektrotechnicznych.

Serdecznie zapraszamy do współpracy w całym zakresie w/w usług

Kontakt:
Tomasz Traczyk – Kierownik produkcji
traczyk@eve.com.pl
tel. +48 22 783-51-12
fax +48 22 783-55-04