EVE

Założenia funkcjonalne urządzenia
Masz ogólny pomysł na urządzenie, ale nie do końca wiesz jak dokładnie powinno działać i jakie funkcje oferować użytkownikowi? Daj nam znać! Pracujemy w branży ponad 20 lat i mamy doświadczenie w tym jakie funkcje urządzenia są konieczne i w jaki sposób powinny zostać zaimplementowane i zrealizowane. Pomożemy Ci rozwinąć koncepcję urządzenia oraz określić jego wymagane parametry i funkcjonalności.

Projekt elektroniczny urządzenia
Znasz założenia funkcjonalne, wiesz dokładnie jak ma wyglądać Twój produkt, ale potrzebujesz żeby Twoje założenia przetłumaczono w szczegółowy projekt techniczny? Dobrze trafiłeś! Z przyjemnością wykonamy taki projekt dla Ciebie.

Dobór bazy podzespołowej
Z wielką chęcią doradzimy, jeśli nie do końca wiesz jaka dokładnie baza podzespołowa jest właściwa dla Twojego projektu. Dobierzemy ją tak, żeby z jednej strony spełniała wymagania techniczne i funkcjonalne ale jednak pozostała atrakcyjna kosztowo.

Projektowanie PCB
Masz już projekt techniczny, ale potrzebujesz żeby ktoś przerysował go w postaci obwodu drukowanego? Jesteś we właściwym miejscu! Wyrysujemy obwód drukowany na podstawie projektu zgodnie z dobrą praktyką inżynierską, jak i specyfiką urządzenia, tak aby zagwarantować właściwe jego działanie i bezproblemowy montaż.

Przetwarzanie i optymalizacja projektów PCB
Wykonałeś projekt PCB, ale po wykonaniu prototypu na podstawie projektu okazało się, że urządzenie nie działa poprawnie, bądź montaż urządzenia jest kłopotliwy? Zapraszamy do kontaktu, przeanalizujemy co można zrobić aby zoptymalizować Twój projekt!

Serdecznie zapraszamy do współpracy w całym zakresie w/w usług

Kontakt:
Tomasz Traczyk – Kierownik produkcji
traczyk@eve.com.pl
tel. +48 22 783-51-12
fax +48 22 783-55-04