EVE

Projektowanie obwodów drukowanych
Chętnie pomożemy, jeśli masz schemat układu elektronicznego i znasz wymogi geometryczne dla obwodu PCB, ale zupełnie obce jest Ci zagadnienie projektowania PCB i tworzenie dokumentacji w formacie Gerber.

Wykonanie obwodów drukowanych
Wykonamy produkcję PCB na wybranym przez Ciebie materiale zarówno na podstawie wykonanego przez nas projektu, jak również dostarczonej dokumentacji.

Dobór i kompletacja podzespołów
Służymy wsparciem zarówno przy doborze podzespołów do projektu, jak również zajmiemy się ich dostarczeniem przy realizacji zamówienia. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie produkcji i montażu urządzeń elektronicznych mamy szerokie kontakty z dostawcami podzespołów elektronicznych, co gwarantuje wysoką jakość dostarczanych komponentów, najkorzystniejsze ceny i oszczędność czasu.

Montaż SMD i THT mało i wielkoseryjny w różnych technologiach
Potrzebujesz zmontować podzespoły na PCB? Oferujemy usługę montażu zarówno w technologii ołowiowej jak i bezołowiowej, wykonamy montaż zarówno dla pojedynczych sztuk prototypowych jak i dla produkcji wielkoseryjnej, zawsze optymalizując koszt realizacji zamówienia.

Montaż mechaniczny
Twoje urządzenie wymaga mocowania elementów mechanicznych? Taki montaż to dla nas czysta przyjemność, standardowo montujemy różnego rodzaju elementy mechaniczne jak kołki, śruby, wkręty itp.

Montaż finalny urządzeń
Potrzebujesz, żeby ktoś przeprowadził całkowity montaż Twojego urządzenia? Znalazłeś właściwą firmę do realizacji tego zadania. Urządzenie zamkniemy w obudowie, uszczelnimy, okleimy odpowiednimi numerami i oznaczeniami, dokompletujemy instrukcją i zamkniemy w opakowaniu tak jednostkowym, jak i zbiorczym.

Uruchomienie, programowanie i testowanie zmontowanych urządzeń
Zaprojektowałeś świetne urządzenia ale nie masz warunków do ich uruchamiania, programowania i testowania? Chętnie włączymy się w ten proces. Do każdego urządzenia podchodzimy indywidualnie, rozpoznając jego możliwości i określając potrzeby w zakresie testów funkcjonalnych. Jeśli jest potrzeba projektujemy i budujemy testery dedykowane dla Twojego produktu.

Jakość wykonywanych usług
Nie musisz martwić się o jakość oferowanych przez nas usług. Nasz zespół posiada bogate doświadczenie w branży elektronicznej, posiadamy Certyfikowany System Zarządzania Jakością wg ISO 9001 w zakresie projektowania i produkcji wyrobów elektronicznych i elektrotechnicznych.

Referencje
Szerokie grono naszych Klientów to m.in. MICROSOFT (NOKIA), TOYOTA, ALFA HBLED Instytut Tele- i Radiotechniczny, IMPACT Clean Power Technologies, LC Elektronik…

Serdecznie zapraszamy do współpracy w całym zakresie w/w usług

Kontakt:
Tomasz Traczyk – Kierownik produkcji
traczyk@eve.com.pl
tel. +48 22 783-51-12
fax +48 22 783-55-04